• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

•          Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. 10.10.2024 r. nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy IV. Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

• Wycieczka do Ranczo Stodoła w Pstrągowej

• 02.10.2024 r. grupa 5-6 latków i 6-latków wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Pstrągowej. Na miejscu czekało ich wiele atrakcji takich jak: mini zoo, tor pontonowy, park linowy "małpi gaj", wieża widokowa, dmuchańce, letni kulig na saniach, byk rodeo oraz farma dyniowa. Dzieci miały okazję brać udział w warsztatach z robienia proziaków. Przyjęto nas bardzo gościnnie i serdecznie a dzieci, choć bardzo zmęczone, wróciły do domu z wieloma wspomnieniami.

• Ewakuacja

• 30.09.2024 r. w przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja z budynku. Celem akcji było zapewnienie sprawnego przygotowania i przeprowadzenia bezpiecznej ewakuacji dzieci i nauczycieli (personelu) w  sytuacji wystąpienia zagrożenia. Dzieci miały okazję poznać pracę strażaka, obejrzeć wóz strażacki i jego wyposażenie oraz wcielić się w rolę strażaka.

• AUDYCJA MUZYCZNA YAMAHA - TANIEC TOWARZYSKI

• Dnia 23.09.2024 r. nasze przedszkole odwiedziła Szkoła Muzyczna Yamaha. Tematem spotkania był taniec towarzyski. Dzieci miały okazję zobaczyć taniec tancerzy oraz skorzystać z lekcji nauki tańca.

• DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

• W dniu 12.09.2024 w naszym przedszkolu odbył się "Dzień pieczonego ziemniaka". Na dzieci czekało wiele atrakcji : dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw z kulkami oraz uroczysty posiłek - pieczone ziemniaczki z serem oraz kiełbaska.

• Ewakuacja

• The real teacher is the one who awakens the free thinking and develops the sense of one‘s own responsibility.