• Opłaty

Informacja dla Rodziców
        Płatności drogą elektroniczną)

Szczegóły rachunku:

W polu odbiorca prosimy wpisywać  Przedszkole Samorządowe ,,Źródełko” w Woli Zarczyckiej
        Numer Rachunku: 17 9430 0006 1004 3111 2000 0001   - wpłaty wyłącznie za żywienie i godziny poza podstawą p.

Tytułem: Wpłata za IX 2024:
        Żywienie: kwota (w miesiącu wrzesień 160,00 ZŁ Każdy kolejny miesiąc kwota przypisana indywidualnie dla dziecka pomniejszona o nieobecność)
        Opłata za godziny: kwota (w miesiącu wrzesień 0,00, godziny poza podstawą programową płatne po każdym miesiącu)
        Imię i Nazwisko dziecka:

Koszt jednego dnia żywieniowego w 2024r wynosi 8,00 zł. Płatność za godziny poza podstawą programową 1,00 zł zniżka  z kartą dużej rodziny 0,50 gr. (warunek dostarczenie Karty Dużej Rodziny Nowa Sarzyna).

Rachunki za przedszkole płatne do 10 ego każdego miesiąca!!!.

Przykład:                    Tytułem: Wpłata za IX 2024:
                                                  Żywienie:160,00zł
                                                  Opłata za godziny:0,00 zł
                                                 Imię i Nazwisko dziecka: Jan Kowalski

WAŻNE
        Prosimy o dokonywanie konkretnej sumy, niezgodność kwoty do zapłaty czy też nadpłata  może spowodować komplikacje w systemie płatności.