• Ewakuacja

• 30.09.2024 r. w przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja z budynku. Celem akcji było zapewnienie sprawnego przygotowania i przeprowadzenia bezpiecznej ewakuacji dzieci i nauczycieli (personelu) w  sytuacji wystąpienia zagrożenia. Dzieci miały okazję poznać pracę strażaka, obejrzeć wóz strażacki i jego wyposażenie oraz wcielić się w rolę strażaka.

• AUDYCJA MUZYCZNA YAMAHA - TANIEC TOWARZYSKI

• Dnia 23.09.2024 r. nasze przedszkole odwiedziła Szkoła Muzyczna Yamaha. Tematem spotkania był taniec towarzyski. Dzieci miały okazję zobaczyć taniec tancerzy oraz skorzystać z lekcji nauki tańca.

• DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

• W dniu 12.09.2024 w naszym przedszkolu odbył się "Dzień pieczonego ziemniaka". Na dzieci czekało wiele atrakcji : dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw z kulkami oraz uroczysty posiłek - pieczone ziemniaczki z serem oraz kiełbaska.